ESET NOD32 Antivirus

Cenas

Bezmaksas 30 dienas!

Būtiska antivīrusu aizsardzība

Ātri un viegli, vitāli svarīgi spēlētājiem un ikdienas lietotājiem, kuri vēlas strādāt nepārtraukti. Vienkārši instalējiet un aizmirstiet. Nodrošina Windows, Mac un Linux ierīces.

Uzticama un diskrēta

Spēļu laiks, prezentācijas laiks, filmas laiks - jebkurā darbības laikā nav pārtraukumu vai palēninājumu. Aizsardzība ir precīzi pielāgota, lai ietaupītu resursus jūsu prioritārajām vajadzībām.

Nepieciešama tiešsaistes aizsardzība

 

Leģendārais ESET NOD32 Antivirus

Aizsargā jūs pret visu veidu ļaunprogrammatūrām, tostarp vīrusiem, izspiedējprogrammatūrām, tārpiem un spiegprogrammatūrām.

 

Minimālas sistēmas resursu prasības

Izbaudiet visu sava datoru jaudu. Spēlējiet, strādājiet un lietojiet Internetu bez datora palēnināšanās. Lietojiet akumulatoru un esiet tiešsaistē ilgāk, pateicoties enerģijas taupīšanas režīmam, un izbaudiet spēlēšanu bez kaitinošiem, izlecošiem logiem.

 

Nepārtrauktas spēles un video

Bez sistēmas atjauninājumiem vai katinošiem, izlecošiem logiem jūsu spēles laikā, vai arī mirklī, kad programma atrodas pilnekrāna režīmā.

 

Sistēmas prasības:

Microsoft Windows®: 10, 8.1, 8, 7 ar SP1 un jaunākajiem instalētajiem KB atjauninājumiem.

MAC: macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra).

LINUX: Debian, RedHat, Ubuntu, OpenSuSe, Fedora, Mandriva un lielākā daļa RPM un DEB izplatījumu.

 

Uz galveno lapu

 

SIA "ALEVIT" Kontakti

© 2005-2022