-

 

ESET Internet Security

Cenas

Bezmaksas 30 dienas!

Uzlabota aizsardzība pret visa veida draudiem

Ideāli piemērots mūsdienu lietotājiem, kuri rūpējas par privātumu, un aktīvi izmanto internetu iepērkoties, veicot norēķinus, strādājot un sazinoties. Aizsargā Windows, Mac, Android un Linux ierīces.

Aizsargājiet savas paroles un datus

Jūsu konfidenciālie dati, tiešsaistes maksājumi, paroles, viedā māja, tīmekļa kamera un jūsu bērni ... tas viss un daudz kas cits tiek aizsargāts ar ESET Internet Security.

Droši banku pakalpojumi un konfidencialitāte

Novērsiet neatļautu piekļuvi savam datoram un ļaunprātīgu datu izmantošanu. Esiet drošībā, veicot maksājumus tiešsaistē un piekļūstot e-makiem. Vairs neļaujiet hakeriem ļaunprātīgi izmantot jūsu paroles. Izmantojiet internetbanku un iepērcieties tiešsaistē droši. Novērsiet iespējamību, ka jūsu bērni tiek pakļauti aizskarošam saturam tiešsaistē.

Zādzību novēršana

Saglabājiet drošību, izsekojot savu pazudušo vai nozagto datoru un nosakot tā atrašanās vietu, kā arī identificējiet zagļus ar klēpjdatorā iebūvētās kameras palīdzību.

IoT un tīmekļa kameras aizsardzība

Testē, vai jūsu mājas rūterī un viedajās ierīcēs nav ievainojamību. Ierauga un bloķē jebkuru neatļautu piekļuvi jūsu tīmekļa kamerai.

Minimālas sistēmas resursu prasības

Spēlējiet, strādājiet un lietojiet Internetu bez datora palēnināšanās. Lietojiet akumulatoru un esiet tiešsaistē ilgāk, pateicoties enerģijas taupīšanas režīmam, un izbaudiet spēlēšanu bez kaitinošiem, izlecošiem logiem.

 

Sistēmas prasības:

Microsoft Windows: 10, 8.1, 8, 7 ar SP1 un jaunākajiem instalētajiem KB atjauninājumiem.

MAC: macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra).

LINUX: Debian, RedHat, Ubuntu, OpenSuSe, Fedora, Mandriva un lielākā daļa RPM un DEB izplatījumu.

ANDROID: Android 4.1 un jaunākas versijas * (*ESTV AndroidTV 7.0 un jaunākas versijas).

 

Uz galveno lapu

 

SIA "ALEVIT" Kontakti

2005-2022