-

 

ESET Endpoint Antivirus korporatīvajiem klientiem

Tagad vēl sekmīgāka, gudrāka atklāšana


Pretvīrusu programma un pretspiegprogrammatūras aizsardzība dažāda izmēra uzņēmumiem, izmantojot progresīvo tehnoloģiju un tādas funkcijas, kā Cloud nodrošināta skenēšana, ierīces kontrole un attālināta klientu pārvalde.

IT priekšrocības

Endpoint aizsardzība

Aizsargā uzņēmuma tīklus ar atzītu pretvīrusu programmu, pretspiegprogrammatūru un detalizētu ierīces kontroles funkcionalitāti. Paļaujaties uz sistēmu, kas samazina sistēmas palēnināšanos un piedāvā plašu klāstu pielāgošanas iespēju.

Tīkla ātrums un stabilitāte

Balansēta uzdevumu izpilde, lai izvairītos no tīkla savienojumu pārslodzes un pretvīrusu programmas snieguma degradāciju virtuālo mašīnu (VM) resursdatoros. Izvēlieties no uzlabotām atjaunināšanas iespējām atjauniniet spoguļserveri caur HTTPS savienojumu vai atgriezieties pie senākas vīrusu datubāzes un moduļiem.

Attālināta pārvalde

Pārraugiet visa tīkla drošību no vienas atrašanās vietas. Piesaistiet plašu klāstu pielāgošanas un ziņošanas iespējas, lai pielāgotu sistēmas drošību saskaņā ar jūsu vēlmēm. Sīkāk >>>

Pārskati, ieraksti un paziņojumi

Kontrolējiet tīkla drošības statusu un servera slodzes statistiku pat ārpus jūsu uzņēmuma telpām. Veiciet datu sintaktisko analīzi, izmantojot atbilstošus datu formātus vai izvēlieties kritisko slieksni paziņošanai par notikumu, iestatiet paziņojumu prioritāti un daudz citu iespēju.

 

 

Biznesa priekšrocības

Endpoint Aizsardzība

Uztur uzņēmuma galapunktus brīvus no ļaunprogrammatūras ar ESET Cloud nodrošinātu skenēšanas tehnoloģiju, kā arī filtrē e-pastu plūsmu ar iedarbīgu pret-surogātpasta risinājumu. Izmanto ierīču kontroles funkciju, lai pie uzņēmuma datoriem netiktu pievienoti neatļauti USB vai CD.

Darbinieku efektivitāte

Uztur uzņēmuma datoru vienmērīgu darbību un pagarina tehniskā nodrošinājuma dzīves ilgumu, jo nepieciešamas zemas sistēmas prasības. Prezentāciju vai slīdrāžu laikā nepielaiž tādus uzmanības novērsējus, kā uznirstošie ziņojumi.


Administratora efektivitāte

Pārvaldiet visus bijušos, patreizējos un nākotnes ESET drošības risinājumus no vienas atrašanās vietas, tādejādi ļaujot administratoriem pilnīgi pārvaldīt tīkla drošību. Sīkāk >>>


Pārskati

Ļauj administratoram sekot tīkla drošībai ārpus uzņēmuma telpām. Izmantojiet uzlabotos pārraudzīšanas un pārskatu rīkus, lai gūtu pilnīgu ieskatu un veiktu tūlītējas darbības.

Pārvaldes atjauninājumi

Visi ESET risinājumi ir radīti, lai saglabātu tīkla ātrumu un stabilitāti, vienmērīgu un uzticamu darbību, kā arī ir komplektā ar plašu rīku un pielāgošanas iespēju klāstu, lai nodrošinātu pastāvīgu drošības līmeni.

ESET Unilicense

ESET unikālā sistēma Unilicense ļauj paplašināt aizsardzību, to nodrošinot visām vienā ierīcē izmantojamām operētājsistēmām Windows, Mac OS vai Linux bez papildu maksas!


Izmantojot sistēmu Unilicense, vairāku licenču turētāji var izmantot ESET drošības risinājumus operētājsistēmām pēc savas izvēles jauktā kārtībā, lai nodrošinātu visu šo sistēmu aizsardzības vajadzības.

 

Sertifikāti

ESET ir saglabājis līderpozīcijas aktīvu datordrošības risinājumu izstrādāšanā vairāk kā 20 gadu. Mūsu godalgotā atklāšanas tehnoloģija aizsargā vairāk kā 100 miljonus lietotāju visā pasaulē.


Sistēmas prasības

Procesora arhitektūra: Intel / AMD x86-x64

Operētājsistēmas: Microsoft Windows 7/8/10/Vista/XP/2000/Microsoft Windows Server 2008 R2/2008/2003/2000.

Uz galveno lapu

 

SIA "ALEVIT" Kontakti

2005-2019